Ekspert

Kasutajakogemuse ekspert ja koolitaja Helen Kokk on graafilise disaniniga tegelenud üle 13 aasta. Äärmiselt põneva väljakutsena panustab Helen projektidesse, mille eesmärgiks on uudsete arenduste kasutamine organisatsiooni kasumlikkuse, ressursi kokkuhoiu ja konkurentsivõime suurendamiseks. Edukate disainilahenduste teostamiseks on Helen alati esmalt püstitanud tegevuse laiemad põhieesmärgid ning seejärel liikunud hierarhiliselt alla peensusteni.

Helen on kaasa löönud paljudes idufirmades, andes oma panuse nii nende väljanägemisele kui ka toimimisele. Lisaks sellele on ta ettevõttes Made By osanik ja graafilise disaini juht, YourDesignWorks ürituse üks loojatest ja mentor Garage 48’s.

Hetkel tegeleb ta teiste ja enda koolitamisega, reisides ja õppides erinevate kultuuride UI ja UX teenuseid.
Mis puutub UI ja UX-i, siis Heleni arvates kõige suurem probleem on selles, et inimesed raiskavad aega jalgratast leiutades, selle asemel, et haarata roolist ja ehitada auto.
Efektiivsete e-teenuste pakkumiseks tuleb kasutajat detailideni tunda ja analüüsida. Mõistlik on alati alustada tarbija analüüsimisest.

ar-161029974